Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w elkopol_breadcrumb() (linia 597 z /sites/all/themes/elkopol/template.php).

Opublikowano w poniedziałek, 1 października 2018 o godzinie 19:26
Certyfikat Ambasador Wołowiny USA

Mamy przyjemność współpracować z najlepszymi Szefami Kuchni w branży. Od lat jednym z mistrzów sztuki kulinarnej w naszym kraju jest Pan Andrzej Bryk. To właśnie jego USMEF wybrał do udziału w elitarnym szkoleniu dla 9 najlepszych Szefów Kuchni z UE. Pan Andrzej wraz z innymi europejskimi Szefami Kuchni spędził tydzień w sercu USA poznając tajniki powstawania legendarnej wołowiny.

Opublikowano w poniedziałek, 1 października 2018 o godzinie 18:46

20 września, podczas kolejnych targów dla dostawców Leclerc, mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą ofertę porcjowanej przez nas i pakowanej wołowiny USA Black Angus.

Opublikowano we wtorek, 24 kwietnia 2018 o godzinie 08:38

19 kwietnia w Akademii Kulinarnej Whirlpool  zorganiozwaliśmy wraz z US Meat Export Federation  wyjątkowe spotkanie kulinarne dla elitarnego grona naszych Kluczowych Partnerów biznesowych.

Opublikowano we wtorek, 24 kwietnia 2018 o godzinie 07:32

W TERMINIE 10-12 KWIETNIA PREZENTOWALIŚMY OFERTĘ ZNAKOMITEJ CHŁODZONEJ BRYTYJSKIEJ JAGNIĘCINY NA TARGACH WORLD FOOD WARSAW.

Opublikowano w poniedziałek, 23 kwietnia 2018 o godzinie 15:54

Jako bezpośredni importer świeżej brytyjskiej jagnięciny mieliśmy przyjemność wziąć udział w prawdziwym święcie polskiej gastronomii podczas targów Eurogastro.

Opublikowano we wtorek, 19 grudnia 2017 o godzinie 09:41

W dniu 11 grudnia 2017r. odbyła kolacja rozpoczynająca cykl promocji amerykańskiej wołowiny w Polskich restauracjach pod hasłem „Taste of the legend”. Jednocześnie była to inauguracja Festiwalu Amerykańskiej Wołowiny w najlepszych warszawskich Restauracjach www.usbeef.pl .Dystrybutor Mięs Premium na rynku HoReCa firma Elkopol sp. z o.o. współorganizuje promocję razem z US Meat Export Federation.

Strony