News

Tuesday, 24 October 2017, 12:50
Anuga to największe targi spożywcze w Europie. Również i w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć. Targi odbyły się w Kolonii w Niemczech w terminie 7-11 października.
More
Monday, 23 October 2017, 17:35
5 października Ambasada Irlandii w Polsce zorganizowała fantastyczny event dla dystrybutorów produktów spożywczych pod wdzięczną nazwą "Irland flavours".
More
Sunday, 22 October 2017, 15:05
2 października 2017 odbyło się wyjątkowe szkolenie w prestiżowej restauracji Roberta Sowy N31 RESTAURANT&BAR w Warszawie.
More
Friday, 28 July 2017, 15:50
  Za nami niesamowity cykl spotkań edukacyjnych branży gastronomiczno-handlowej poprowadzony przez Ekspertów z US Meat Export Federation, we współpracy z uz
More
Friday, 30 June 2017, 13:39
Polski rynek otwiera się na amerykańską wołowinę najwyższej jakości.
More
Saturday, 25 March 2017, 09:11
W tym roku również otrzymaliśmy Gazelę Biznesu. Wyróżnienie przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom.
More
Thursday, 10 March 2016, 11:12
Wczoraj odebraliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2015 za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili swoją c
More
Monday, 8 February 2016, 13:54
W dniu 19 stycznia w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się spotkanie Kierowni
More
Saturday, 7 November 2015, 08:50
Katowice/Warszawa, 5 listopada 2015 r.
More
Tuesday, 20 October 2015, 17:09
Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz portali portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznała – już po raz szósty – firmom z branży żywnościowej certyfikaty
More

Pages